Laen pandi vastu!    Laenud tagatiseseme tagatisel!

incassor24.ee TARK PANDILAEN   TINGIMUSED:

 • Laenu intress al. 0,10%päevas ( al. 2% kuus) laenu jäägilt.
 • Laenu minimaalne tähtaeg 5 päeva ja maksimaalne tähtaeg 30 päeva ( 1 kuu ).
 • Viivisemäär 0.06% päev laenu jäägilt.
 • Leppetrahv vastavalt hinnakirjale ja/või lepingule (läbiräägitav!).
 • Laenu intresside ja viiviste ( kõrvalnõuete) tasumisel saab lepingu perioodi vajadusel alati pikendada.
 • Kui laenu pikendamisel ei ole võimalus kohale tulla, saab laenu pikendada nii, et tasutakse a/a  EE951010220014652010 SEB pank, Incassor OÜ märkides selgituses Lepingu  number, laenusaaja nimi.
 • Laenu perioodiks jääb tagatis meie juurde hoiule.
 • Väljastatav summa kuni -100% tagatise väärtusest. Turuväärtuse määramisel osalevad meie eksperdid ja hindajad ning see määratakse kokkuleppel Laenusaajaga.
 • Laenu tagatisese peab kuuluma Laenusaajale.
 • Laenusaaja vastutus on piiratud tagatiseseme väärtusega.
 • Lepingu tähtaja aegumise periood on 30 päeva, st et lepingu lõppemisest 30 päeva jooksul on Sul võimalik tagatiseks olev ese välja osta või pikendada laen.
 • Pandieseme realiseerimise õigust kaasa toov viivituse kestus:kolmkümmend (30) päeva

* Laenu tingimused sh intress ja lepingutasu, sõltuvad laenatavast summast, tagatisest, laenu perioodist. Kõik tingimused on meie juures personaalsed, läbiräägitavad. Tähelepanu! Kui sõlmid meiega lepingut on Sul võimalus kõiki meie tingimusi läbirääkida. Oleme avatud koostööle.  Näiteks soovid Sa saada soodsamat intressi, küsi seda julgelt meie töötajalt, me koostame Sulle pakkumise. Kõik meie hinnakirjad ja tingimused on läbiräägitavad.

Käsipant on vallasasjale seatud pant, mille puhul asi antakse üle pandipidaja valdusse ja lepitakse kokku käsipandi seadmises.

Pandieseme võõrandamisel arvestatakse pandieseme müügist saadud tulust maha pandipidaja poolt kantud kulud(sh intress, lepingutasu, leppetrahv, viivis, müügikulud) vastavalt pandipidaja hinnakirjale.

Pandieseme müügist saadud rahast arvestab laenuandja maha lepingust tulenevad laenusaaja rahalised kohustused ja Pandieseme realiseerimisega seotud kulutused vastavalt laenuandja hinnakirjale.

Laenusaaja tutvub põhjalikult pandimajas Lepingu eritingimuste, üldtingimuste, põhitingimuste ja  hinnakirjaga enne lepingu allkirjastamist. Kõik tingimused on läbiräägitavad ja kokkuleppel kliendiga.

Laenu näide:

Näiteks 4000.- euro laenamisel (kuldkell tagatisel) on meie intress 2% kuus, lepingutasu on uuele kliendile 0.- eurot. Intressi maksad ühes kuus ainult 80.-eurot.  Tegemist on  Teie linna  soodsama pandi tagatisel antava laenuga! #tarkpandilaen #parimpandilaen

„Tähelepanu! See on reklaam. Enne lepingu sõlmimist tutvu teenuse tingimustega ja pea vajadusel nõu spetsialistiga.“

KAMPAANIA UUELE KLIENDILE

Kampaaniapakkumise „Uus klient“ tingimused:

 1. Uuele kliendile (Laenusaaja) laenuteenused (laen pandi vastu) LEPINGU SÕLMIMISE TASU 0 EUROT.
 2.  Laenusaaja peab teadma märksõna ,,www.kaubatanav.ee,,  , panema LIKE meie osakonna uuele FB lehele  ja https://www.facebook.com/Kaubatanav lehele, näitama  antud reklaami teenindajale.
 3.  Pandimaja korraldab ajavahemikul 01.01.2024 kuni 31.12.2024
  (Kampaania periood) nimetatud kampaania.
 4.  Uus klient on Laenusaaja, kes ei ole sõlminud varasemalt meie Pandimajaga pandilepingut.
 5. Laenusaaja peab teadma kampaania tingimusi ja küsima kampaania soodustust meie töötajalt lepingu sõlmides.

Laenud tagatiseseme tagatisel

Tänu meie pikaajalisele kogemusele, saame Teile pakkuda paremat hinda, kui teised pandimajad. Hindamisel osalevad mitmeid meie eksperdid ja hindajad ning kuna tegutsema üle 23 aasta- saame toetuda suurele kogemusele väärtustades Teie vara maksimaalselt.

AITÄH, ET OLED MEID USALDANUD JUBA 23 AASTAT!

Asjade vastuvõtmisel meie pandimajades  vormistame kliendiga alati kirjaliku kahepoolse lepingu,  vastavalt seadustele ja õigusaktidele. Kõiki meie tingimusi saab klient taotleda muutmist  ja täiendamist ning vastavalt võimalustele ja tehingule laenuandja arvestab sellega.

Pandimaja  ja Laenusaaja vahel lepingu allakirjutamise hetkest loetakse asi meile vastu  võetuks. Lepingupoolte õigused, kohustused, tingimused, hinnakirjad  ja kord määratakse kindlaks nimetatud kahepoolses lepingus ning sellega saate tutvuda kohapeal meie Pandimajas. Kõik meie tingimused on läbiräägitavad ja kokkuleppelised ning alati personaalsed ja konfidentsiaalsed.

 

MEIE PANDILAENU EELISED 

 • Meie Pandimajast saab laenu sularahas, seega ei jää tehingust Teie pangakontole jälge.
 • Meie Pandimajast saab laenu väga kiiresti. Tavaliselt ei ole ka järjekordi, panditav vara vaadatakse üle, kontrollitakse, hinnatakse ning laenu saamiseks tuleb täita vaid leping. Kogu protsess võib aega võtta kõige rohkem 10 minutit, kui sedagi.
 • Meie Pandimajast saavad laenu ka maksehäiretega inimesed! Üks vaieldamatuid eeliseid, miks inimesed pöörduvad meie Pandimaja poole, on asjaolu, et meie Pandimajas ei kontrollita inimese krediiditausta. Ainus, mis meie pandimajale korda läheb, on tagatisvara ja selle kuuluvus ning seejuures ei ole Laenusaaja isik absoluutselt oluline.
 • Meile Panditud esemeid ei pea välja ostma! Juhul, kui Sa leiad, et Sa ei vaja antud toodet ning ei soovi seda enam, ei pea Sa seda tagasi ostma ja laenu tagastama. Pandimaja paneb toote lihtsalt müüki ja saab oma laenatud raha toote müügi kaudu tagasi. Laenusaaja vastutus on piiratud tagatise väärtusega.
 • Meie Pandimajast saadud laenu on võimalik alati pikendada. Juhul, kui Sa pantisid midagi enda jaoks väga väärtuslikku ning soovid seda kindlasti tagasi, ent Sul ei ole järgmisel kuul veel raha, saad Sa laenu pikendada.
 • Laenu tagasimakseid on võimalik teha sularahas. Seega ei jää sellest märget Teie pangakontole, mis võiks seada ohtu Teie laene pangast.
 • Juhul, kui Sa meile laenu tagasi ei maksa, ei sattu Sinu Maksehäire mitte kunagi nähtavaks Ametlikus Maksehäireregistris.
 • Meie pandilaen on vaba sihtotstarbega laen ehk Sa ei pea kellelegi aru andma, mida laenurahaga teed.
 • Taotlusprotsess läheb kiiresti ja on lihtne, sest Sa ei pea esitama meile palgatõendit, konto väljavõtet.
 • Sul ei pea olema töökohta ja Sa ei pea tõendama meile sissetulekut.
 • Privaatsusevajaduson inimesi, kelle jaoks sissetulekud ja väljatulekud on privaatsed ning nad ei soovi seda infot teistega – k.a. laenuettevõtetega – jagada. Meie juures ei pea  Sa seda tegema. Meie juures on Laenusaaja  lepingust tulenev vastutus piiratud panditud eseme väärtusega.
 • Vajalikud dokumendid
  • Isikut tõendav dokument (juhiluba, pass või ID kaart), mida kasutatakse isiku tuvastamiseks. Dokument peab olema kehtiv. Kõik laenusaajad tuvastatakse ja registreeritakse.

Pakume kiireid väikelaene alates 1.-eurost  kuni 9 000.- euroni  käsipandi tagatisel. Sellest ei teki Laenusaajale ühtegi lisakohustust ning tema usaldusväärsus sellest ei kahane.
Võta ese kaasa ja tule meie esindusse või küsi diskreetset eelpakkumist. Lepingu sõlmimine on kiire ja lihtne ning raha saad kätte kohe. Tea, et meie pandimajast võetud pandilaen ei ole krediit selles mõttes, kui võrrelda kiirlaene, kuhu tagasimaksmine on möödapääsmatu- MEILE EI PEA LAENU TAGASI MAKSMA! Laenusaaja vastutus piirneb panditud eseme väärtusega.
Meile saad tuua heas korras esemeid, mille tagatisel pakume kuni 100% eseme väärtusest laenu. Parim hind meie Pandimajast.
Soovi korral võid tagatisesemest loobuda. Sellega loetakse kõik kohustused meie ees täidetuks ja laenuleping lõppenuks. Pantija vastutus on piiratud panditud eseme väärtusega.

Näide 1: laenasite 100 eurot kuldsõrmuse tagatisel. Käes on maksetähtaeg ja te ei soovi või ei saa laenu tagastada. Sellisel juhul on võimalik sõrmusest loobuda, sõrmus tagab laenu täielikult ja Teile ei teki sellest ühtegi lisakohustust.

Näide 2: laenasite 100 eurot kuldsõrmuse tagatisel. Käes on maksetähtaeg, kuid pole piisavalt raha, et kogu laenu korraga tagastada ja te ei soovi ka tagatisest loobuda. Sellisel juhul on võimalik laenulepingut pikendada.

Incassor #tarkpandilaen on mõeldud inimesele, kes väärtustab enda aega ning soovib, et laenuprotsess kulgeks võimalikult kiiresti ja oleks ohutu.

Kõik meie lepingutingimused on personaalsed, läbiräägitavad ja konfidentsiaalsed. Küsi pakkumist!

Anname garantii

 • kui Te soovite laenu pikendada, saate seda alati teha ja me ei soovi Teie Vara müüki panemist, pikendamist arv ei ole piiratud.
 • saate alati meie parima hinna enda kauba eest. See on Teile kasulik, sest hindama tagatisvara kõrgelt ja täpselt.

Kôik meie Pandimajades töötavad laenuhaldurid/hindajad on vanemspetsialistid, kes on läbinud kôrgema taseme koolitused ja omavad vastavat tunnistust. Teie kauba hindamisel osalevad mitmed hindajad koostöös, kes on selleks koolitatud, selle tulemusel saate alati parima hinna ja parima pakkumise järelturult. See on Teile kasulik, sest hindama tagatisvara kõrgelt ja täpselt, tagatise eest on võimalus saada laenu maksimaalselt, erinevalt paljudest teistest pandimajadest. Hindamine on läbipaistev. #Tarkpandilaen.

Mis sobib tagatisesemeteks ehk pantimiseks?

Tagatiseks sobib peaaegu kõik, millel on väärtus! Meile võite pakkuda kõike, kuid kindlasti sobib meile pakkuda : kulda ja hõbedat sh kaela- ja käekette, sõrmuseid, kõrvarõngaid, münte, kuldkelli, kuldnööpe, hambakulda, iluasju ja kõiki muid esemeid. Lisaks aktsepteerime: investeerimiskulda, kullagraanuleid ja kullakange. Oluline on teada, et tagatiseks sobivad ka katkised kuld- ja hõbeesemed. Lisaks sobib pantvaraks -kodutehnika, tööriistad, elektroonika, televiisorid, mobiiltelefonid, lauaarvutid, sülearvutid, digi- fotoaparaadid, DVD ja VHS mängijad, mängu konsoolid, muusikakeskused, võimendid, kõlarid, automakid, tööriistad, jalgrattad, mopeedid, atv, paadid, kunst, maalid, antiik, köögitehnika, aiatehnika jne. Pakkuda võib kõike ja alati kui soovid võid enne helistada meie infotelefonile 5050 871 või 5237422 ja küsida eelpakkumist või kirjutada meile.

Mis sobib pantimiseks?

Meie laenude tagatise objektiks võivad olla:

• Elektroonika (sh telerid, telefonid, fotokaamerad, videokaamerad, digitaalsed pildiraamid, helitehnika, video seadmed, GPS-seadmed, kajalood, muusikariistad, mängukonsoolid, kodukinod, ekraanid, nutikellad, käekellad jne)
• Arvutid ja muu kontoriseade (sh lauaarvutid, sülearvutid, printerid, skannerid, koopiamasinad, faksiaparaadid, projektorid jne)
• Kodumasinad (köögiseadmed, professionaalsed ja poolprofessionaalsed kohvimasinad, mikrolaineahjud, tolmuimejad, õmblusmasinad, pesumasinad, külmikud, pliidid, ahjud, nõudepesumasinad, kliimaseade)
• Tööriistad (tööriistakomplektid, elektrilised puurid, elektrilised ketassaed, elektrilised saed, elektrilised lõikurid, elektrilised veskid, elektrilised höövlid, elektrilised lõikeriistad, kõik akuga töötavad tööriistad,  jne)
• Metsatehnika (mootorsaed, vöödid, võsalõikurid)
• Kodumasinad (niidukid, trimmerid, aiatraktorid, ATV-d, saed, kompressorid, jalgrattad, elektrijalgrattad jne)

 

Hindamine!

Kuidas kontrollitakse ja hinnatakse kliendi tagatisi?

Laenusumma määramisel võetakse arvesse järgmisi tegureid:
1. Pandi tehniline ja visuaalne seisukord, vanus, lisaseadmed,
2. Pandi tehnilised parameetrid (funktsionaalsus, mälu, RAM, eraldusvõime jne),
3. Pandi kompleksus  ( sisaldub kasutusjuhendis täpsustatud komplekti, dokumendid).
Hindajad kontrollivad -kas Teie seade töötab.
• Kasuks on pandi tehniline dokumentatsioon (kasutusjuhend, kui see on säilinud); oluline – tagatis peab olema täielik, nagu on täpsustatud tehnilises dokumentatsioonis,
• kasuks tuleb pandi ostmist tõendav dokument ja garantiidokument, kui see on olemas.
• Laenuandja töötaja hindab ja kontrollib potentsiaalset tagatist, kontrollib selle tehnilist seisukorda ja funktsionaalsust. Vajadusel demonstreerib laenutaotleja võimalikke toiminguid tagatisega.

 

Laen väärismetallide, vääriskivide ja nende toodete vastu!

Mida saan anda panti laenu saamiseks?

Järgmised väärismetallid, vääriskivid ja nende tooted, sh. väärismetall toodete jäägid:

Ehted ja selliste toodete jäägid, mis sisaldavad:
• Kuld
• Hõbe
• Plaatina
• Pallaadium

Investeerimis väärismetalle, sh. mündid ja latid:
• Kuld
• Hõbe
• Plaatina
• Pallaadium

Vääriskivid ja ehted nendega:
• Geniaalne
• Safiirid
• Smaragdid
• Rubiinid

Intressimäärad

Milliseid intressimäärasid me pakume?

Pakume sõbralikke intressimäärasid, mis määratakse igale laenuliigile personaalselt.  Intressid al. 2 % kuus. Intress sõltub summast, tagatisest, perioodist. Küsi pakkumist.

Hindamine

Kuidas kontrollitakse ja hinnatakse kliendi tagatisi?

Laenusumma määramisel võetakse arvesse järgmisi tegureid:

1. Väärismetalli tüüp, proovimärgis ja test, kivil happemeetod
2. Kas väärismetallist toodet tuleb käsitleda toote või selle jäägina (kahjustatud toode, hambakuld, katkine),
3. Kas väärismetalltootel on kaasaegne disain, mis vastab tänapäevaste tarbijate vajadustele?
4. Kas väärismetallist toode koos vääriskividega või ilma ( sertifikaat, ostutsekk)
5. Väärismetallmünte hinnatakse nende seisukorra ja numismaatilise väärtuse järgi,
6. Investeerimist väärismetalli (latid jne) aktsepteeritakse tagatisena ainult siis, kui see on nõuetekohaselt sertifitseeritud.
7. Vääriskivi tüüp, selle kaal ja kvaliteedinäitajad ( serifikaat, ostudokument)

Väärismetallide ja nende toodete pantimisel laenu saamiseks tuleb arvestada, et vajadusel viiakse läbi kontroll abrasiivse eseme ja keemilise reagendiga.

Laen antiikesemete ja kunstiteoste vastu!

Mida saab pantida? Millist vara saab veel laenu saamiseks panti anda?

Tagatise objektiks võivad olla:

• Maalid (õlimaalid, akvarellid, graafika jne)
• Ikoonid
• Antiikkellad (kamin, laud, põrand, sein, randmepulk, tasku)
• Antiiknõud (kohvi-tee komplektid, lõunasöögikomplektid, puuviljaroad jne)
• Söögiriistad (noad, kahvlid, lusikad, lusikad jne)

Nende hindamine võib võtta kauem aega, kui tavapäraselt näiteks kuldehete või elektroonika hindamine.

Laen sõidukite ja nende haagiste vastu!
Mida saab pantida? Millist vara saaks pantida?

Tagatise objektiks võivad olla:

Kõik millega saab sõita, alates jalgrattast kuni veoautoni.

• Auto- ja kaubavedu (sh sõiduauto, veoauto, traktor, roller, atv, mootorsaan mopeed, elektrijalgrattad jne)
• Põllumajandus- ja metsamasinad ( sh kõik muu tehnika, haagised, töövahendid)

Laen veesõidukite vastu!

Mida saab pantida?

Tagatise objektiks võivad olla:

• Jaht
• Mootorpaat
• Jet
• Veemootorrattad

Tähelepanu!

 • Poolte varaline vastutus lepingust tulenevate kohustuste täitmise ees on piiratud Pandieseme väärtusega.

Kui Sul on midagi, millel on väärtus, võid seda meile alati pandiks pakkuda! 

VANA KAUP UUEKS

Meie poest saad uue kauba  oma vana kauba  väärtuse võrra soodsamalt. Vana seadme saad tuua ise meile ja või  saata mugavalt ja kontaktivabalt pakiautomaadi kaudu. Soovid lisa infot, kirjuta meile .

MÜÜ, PANDI, OSTA, VAHETA, TAASKASUTA

Kui Sa laenu ei soovi, ei ole kõik variandid veel kadunud. Kaalu teisi variante:

 • Vabane üleliigsest – vaata kodus ringi ning ehk leiad asju, mida sa ise enam ei kasuta, ent mis võiksid olla teiste jaoks väärtuslikud. Tule müü meile need maha. Raha kohe kätte! Hindame Teie vara tasuta.
 • Jäta oma kaup meie komisjonipoodi müüki! Raha saad kohe, kui kaup müüdud.

MEIE EDU PANT ON USALDUS